SEZNAM LANSKIH UDELEŽENCEV TABORA 2016

1. termin - od 25. junija do 2. julija 2016

2. termin - od 3. do 9. julija 2016

3. termin - od 10. do 16. julija 2016

4. termin - od 17. do 23. julija 2016

5. termin - od 24. do 30. julija 2016

6. termin - od 31. julija do 6. avgusta 2016

7. termin - od 7. do 13. avgusta 2016 

8. termin - od 14. do 20. avgusta 2016

9. termin - od 21. do 27. avgusta 2016

 

1. termin - od 25. junija do 2. julija

AJDIŠEK RIFELJ LUČKA NOVO MESTO
AJDIŠEK RIFELJ NANA LULU NOVO MESTO
ALBREHT ŠUTAR MAJ NOVO MESTO
ALBREHT ŠUTAR TISA NOVO MESTO
AMBROŽIČ ROK NOVO MESTO
AMBROŽIČ TOM NOVO MESTO
AVSEC JANJA NOVO MESTO
BANČOV IZABELA ŠMARJEŠKE TOPLICE
BANČOV LIZA ŠMARJEŠKE TOPLICE
BARTELJ TIM MILAN NOVO MESTO
BEVEC LAN NOVO MESTO
BEVEC ZOJA NOVO MESTO
BLATNIK MAŠA DVOR
BEZJAK ROK NOVO MESTO
BOJANC VORANC NOVO MESTO
BRECELJNIK KLARA HINJE
BRODARIČ KAJA ČRNOMELJ
BRUDAR MAŠA NOVO MESTO
BUKOVEC EVA STRAŽA
BUKOVEC JAN STRAŽA
BUKOVEC KARIN NOVO MESTO
BUKOVEC URBAN NOVO MESTO
BURGER NIKA NOVO MESTO
BURGER VITO NOVO MESTO
CEBEK ZALA HAJDINA
CESAR ALTEA RONJA MIRNA PEČ
CESAR ANA MIRNA PEČ
CVETKOVIĆ TAMARA ŠENTJERNEJ
DOŠEN BALKOVEC JURE NOVO MESTO
DRAŠLER MARUŠA STRAŽA
DULAR NEŽA STRAŽA
FIFOLT TINKARA NOVO MESTO
FRANKO LANA STRAŽA
GAČNIK MARK HINJE
GAČNIK STELA HINJE
GAŠPAROVIČ KATARINA RAKEK
GAŠPAROVIČ TADEJ RAKEK
GAZVODA TIM NOVO MESTO
GOLOB MEL BRUSNICE
GOLOB NIK BRUSNICE
GRDINA RUTA NOVO MESTO
GREGORČIČ JULIJA STRAŽA
GRM ERIK ŽUŽEMBERK
GRUBAR GAL NOVO MESTO
GORENC GAŠPER NOVO MESTO
GORENC ŽIGA NOVO MESTO
GUŠTIN ŽIVA NOVO MESTO
HAUPTMAN LIVIA ZARA NOVO MESTO
HOČEVAR JULIJA ŠKOCJAN
HOČEVAR VIKTORIA ŠKOCJAN
HORVAT BORJA NOVO MESTO
HROVAT ŽANA ŽUŽEMBERK
HROVAT ŽIGA ŽUŽEMBERK
HUDOKLIN GAŠPER ŠENTJERNEJ
HVALEC VAL NOVO MESTO
ISTENIČ LARA RAKEK
ISTENIČ NIK RAKEK
ISTENIČ VANESA RAKEK
IVANOVIĆ JULIJA NOVO MESTO
JAKLIČ LANA HINJE
JENKOLE VALTER DVOR
JERNEJČIČ KLARA RAKEK
JUREČIČ ŽIBERT ADAM ŠENTJERNEJ
JUVAN VENE PINO NOVO MESTO
KASTELIC HANA MIRNA PEČ
KASTELIC MARK MIRNA PEČ
KATANOVIĆ LEBAN NIK ŠMARJEŠKE TOPLICE
KING DENIS ŠMARJEŠKE TOPLICE
KING VITO ŠMARJEŠKE TOPLICE
KLANČAR NEJC ŠMARJEŠKE TOPLICE
KLEUT TIN NOVO MESTO
KOLIGAR LANA NOVO MESTO
KOSEC NIKITA ŠKOCJAN
KOVAČIČ ŽAN BRUSNICE
KRIŽAN MARTIN NOVO MESTO
KUHELJ ŽIGA ŽUŽEMBERK
KUMELJ MARUŠA DVOR
KUMELJ TJAŠA DVOR
KUMELJ ANJA STRAŽA
KUMP DAŠA NOVO MESTO
KUMP PIA NOVO MESTO
KUZMA NIKI NOVO MESTO
LAVRIČ PINA STRAŽA
LAVRIČ ROK MIRNA PEČ
LENART MARUSCHKA NOVO MESTO
LEŠNIK KEVIN ŠMARJEŠKE TOPLICE
LIPEJ ESTER DOL. TOPLICE
LIPOVŠEK EVA CELJE
LIPOVŠEK LARA CELJE
LIPOVŠEK LEA CELJE
LIPOVŠEK NINA CELJE
LIPOVŠEK TINA CELJE
LISIĆ HANA NOVO MESTO
LJUBI JAN NOVO MESTO
MAKŠE MAKS NOVO MESTO
MAKŠE MIHA NOVO MESTO
MALC TADEJA RAKEK
MAROLT BRODARIČ ULA URŠNA SELA
MEDVED GAŠPER OTOČEC
MEDVED LOVRO OTOČEC
MEDVED ŽIGA OTOČEC
MEGLIČ KRISTJAN NOVO MESTO
MEGLIČ STEFANIJA NOVO MESTO
MEŠTRIČ MANCA NOVO MESTO
MIKLIČ EVA DVOR
MILOTIČ MATIJA NOVO MESTO
MLAKAR MARK NOVO MESTO
MUHAR MARK ŠMARJEŠKE TOPLICE
MUHIČ MATIC NOVO MESTO
MUHIČ ŽIGA NOVO MESTO
NOVAK TJAŠA STRAŽA
NOVAK ZALA DVOR
NOVAK MALI TIN NOVO MESTO
OGULIN JULIJ NOVO MESTO
PAJK ALJA NOVO MESTO
PAVIČEVIĆ ALEKSA NOVO MESTO
PAVIČEVIĆ DANICA NOVO MESTO
PAVLIN JURIJ NOVO MESTO
PEHNEC ZOJA NOVO MESTO
PESKAR KAJA OTOČEC
PESKAR LAURA OTOČEC
PFEIFER ANA NEJA ŠKOFLJICA
PFEIFER FILIP ŠKOFLJICA
PINTAR PIA ŽUŽEMBERK
PISKULE MAŠA ŠMARJEŠKE TOPLICE
PLANKAR AJDA OTOČEC
PLANKAR ANŽE OTOČEC
POČRVINA AJDA NOVO MESTO
POČRVINA NEJC NOVO MESTO
POTOČNIK NEJA ŽUŽEMBERK
POVŠE ALEŠ OTOČEC
POVŠE ANEJ BRUSNICE
POVŠE IZAK OTOČEC
POVŠE LUKA OTOČEC
POVŠE MARTIN BRUSNICE
RAČEČIČ MARTIN NOVO MESTO
RAČEČIČ NEŽA NOVO MESTO
RADOŠ JAKA NOVO MESTO
RIBIČ NIKA NOVO MESTO
RIBIČ PETRA NOVO MESTO
RIFELJ MARK OTOČEC
RIFELJ MATIC OTOČEC
RIFELJ ROK OTOČEC
RIFELJ TIM OTOČEC
RIFELJ PAVLIN EVA ŠMARJEŠKE TOPLICE
ROŽANC JAN OTOČEC
ROŽANC LUKA OTOČEC
ROŽANC MATIC OTOČEC
RUKŠE AJDA BRUSNICE
RUKŠE JAN BRUSNICE
SAJE ZARJA NOVO MESTO
SAVIĆ DEJAN RAKEK
SHESTAKOV ARTEM NOVO MESTO
SLAK LANA MIRNA PEČ
SLAK TIA NOVO MESTO
SLAK TIM NOVO MESTO
STAREŠINIČ ŽIVA NOVO MESTO
STOJANOVIĆ BOR NOVO MESTO
STOJANOVIĆ MAŠA NOVO MESTO
STOJANOVIĆ ROK NOVO MESTO
ŠIJANEC TAJDA HAJDINA
ŠKRBEC NUŠA NOVO MESTO
ŠKUFCA BARBARA HINJE
ŠMAJDEK MAŠA NOVO MESTO
ŠMAJDEK TEJA NOVO MESTO
ŠTEBLAJ KAROLINA LJUBLJANA
ŠTRUCELJ MAJ ŽUŽEMBERK
ŠUMAK EVA NOVO MESTO
ŠUMAK KLEMEN NOVO MESTO
TALJAT PATRIK STRAŽA
TAVČAR AJDA STRAŽA
TOMIČ ENEJ STRAŽA
TOMIČ LARA STRAŽA
TOPČAGIĆ AJŠA NOVO MESTO
TOPČAGIĆ LEJLA NOVO MESTO
TURK INES OTOČEC
TURK TARA OTOČEC
TURK TEVŽ OTOČEC
VERŠČAJ JAKOB NOVO MESTO
VERŠČAJ SARA NOVO MESTO
VIDMAR LUKA ŽUŽEMBERK
VIDMAR MAJ ŠMARJEŠKE TOPLICE
VITIĆ TIA RAKEK
VOGRINC ANA LUISA NOVO MESTO
VOGRINC BOR NOVO MESTO
VUZEM ZORA PODLEHNIK
ŽAFRAN PLANINC JULIJA ČRNOMELJ
ŽESLIN LINA NOVO MESTO
ŽIVKOVIĆ ALJANA NOVO MESTO
ŽIVKOVIĆ TOSJA NOVO MESTO
ŽNIDARIČ DAŠA RAKEK

 

2. termin - od 3. do 9. julija

AČKO JARKOVIČ MELANIJA ANKARAN
AČKO JARKOVIČ SABINA ANKARAN
AČKUN LEA ANKARAN
ARKLINIČ INES PTUJ
BARTOLIČ ALEK KOPER
BARTOLIČ ERIK KOPER
BASTL BRINA AMADEJA VOJNIK
BASTL SARA IZA VOJNIK
BERGOČ JAKOB LEV ANKARAN
BERGOČ TIBOR JON ANKARAN
BEZEK LEJA SEMIČ
BEZEK NEJC SEMIČ
BEZJAK LAZAR KATARINA MARIBOR
BILOSLAVO DANIEL KOPER
BILOSLAVO ZARA KOPER
BIZJAK ZALA CELJE
BOGATAJ LARISA VRANSKO
BONIN DAVID KOPER
BOŽIČ SARAH IZOLA
BRATUŽ ZALA ANKARAN
BULATOVIĆ REIS LAN ISABEL CELJE
BUTERIN MARK ŠKOFIJE
CAH SARA KOPER
CAH ŠPELA KOPER
CERKVENIK LARA KOPER
CETINA KATJUŠA NOVO MESTO
CETINA MAKS NOVO MESTO
CHEN MIA LJUBLJANA
CIMPERMAN GAJA GROSUPLJE
CUNDRIČ LEXI ŽUŽEMBERK
CVETKO ANA ZG. POLSKAVA
ČADONIČ ZOJA METLIKA
ČEBIN GABRIJELA BRUSNICE
ČERNEKA ERAZEM POBEGI
ČERNEKA MAŠA POBEGI
ČERNEKA OSKAR POBEGI
ČOP ALJAŽ RIBNICA
DOMAJNKO MANJA KOPER
DOMAJNKO VERONIKA KOPER
DREMELJ EVA LITIJA
GALJANIČ MIHA ANKARAN
GOSENCA MAJA NOVO MESTO
GOSENCA PETRA NOVO MESTO
GRABRIJAN ŽANA METLIKA
GRIL ROK MARIBOR
GRIL ŽIVA CELJE
GRIL ROGINA RENE MARIBOR
GRŽANČIĆ ENEJ POBEGI
GRŽANČIĆ JULIJA POBEGI
GRŽANČIĆ MAKS POBEGI
HAVLIČEK ANALUNA ŽIROVNICA
HAVLIČEK NEJA ŽIROVNICA
HOHNEC ŠPELA MAJŠPERK
HRASTAR FRANCI DVOR
HRASTAR KLARA DVOR
HRASTAR MANCA DVOR
HRIBAR EVA TRŽIČ
HRIBAR VID TRŽIČ
IVANČIČ EVA RAKEK
IVANČIČ JAN RAKEK
JAKUPI LORITA CELJE
JERMAN ANA KOPER
JERMAN ROK ČRNOMELJ
JERMAN TINA ČRNOMELJ
JUŠIČ VID ANKARAN
KAMPUŠ ALJAŽ VIDEM
KAMPUŠ IVANA VIDEM
KASTELIC ČRT ČRNOMELJ
KASTELIC JAKOB LJUBLJANA
KATARINČIČ SVIT ANKARAN
KAVČIČ EMA ČRNOMELJ
KAVČIČ SAMO ČRNOMELJ
KLAVŽ ZALA RAČE
KOČEVAR JON ŠENTJUR
KOČEVAR NIK ŠENTJUR
KOMAR NELI ŠOŠTANJ
KOŠEC BRINA CELJE
KOVAČIČ NIKA NOVO MESTO
KRAŠEVEC AJDA CERKNICA
KRAŠEVEC NEJC CERKNICA
KUHELJ NEŽA DVOR
KUHELJ TILEN DVOR
KUNIČ EVA METLIKA
LAMUT EVA ČRNOMELJ
LAPANJA EVA METLIKA
LESKOVAR MAJA PTUJ
LIPNIK JAKOB ŠENTVID PRI STIČNI
LIPOVNIK GAŠPER MARIBOR
LIPOVNIK MATIJA MARIBOR
LOHSE DAVID VIDEM / MIAMI
LUKMAN LINA CELJE
LUKMAN ZARA CELJE
MALIĆ NINA METLIKA
MARINIČ MANJA MARIBOR
MARJETIČ MAJ BUČKA
MARJETIČ TIJANA BUČKA
MAROLT PLAZ AJDA LJUBLJANA
MAROLT PLAZ SVIT LJUBLJANA
MARTINŠEK IAN LUKA MARIBOR
MATEK MINA CELJE
MILEV TIJANA CELJE
MIŠKOVIĆ BOŽIDAR DVOR
MORAVEC CVELBAR IVANA LJUBLJANA
MORAVEC MUC MARK NOVO MESTO
MOZETIČ LINDA KOPER
OSOJNIK ALJOŠA NOVO MESTO
OSOJNIK SEBASTJAN NOVO MESTO
OŠTIR ULA BREŽICE
PAJNIK GAŠPER MARIBOR
PAVEC SARA KAMNIK
PAVLIN GAJA CELJE
PEKOVŠEK ALJA VOJNIK
PETEK PIA MARIJA IG
PETERLIN LARA BRUSNICE
PETRU TJAŠA CELJE
PIRŠ ŠKOBERNE JERCA KAMNIK
PODGORŠEK KARLATEC FILIP DOMŽALE
PODGORŠEK KARLATEC VITA DOMŽALE
POGAČNIK GABER MEDVODE
POGAČNIK ŽIVA MEDVODE
PRATNEMER LANA-MAY CELJE
PRODAN SARA POBEGI
PRODAN TEJA POBEGI
PROTNER NEJC RAČE
PUNGARŠEK STEINTER PIA CELJE
RADELJ TEJA GROSUPLJE
RADOJČIN REBEKA NOVO MESTO
RAMUŠĆAK LUNA METLIKA
RAŽMAN DAVID ANKARAN
REICH NELI MARIBOR
REICH VITA MARIBOR
RIBARIĆ JULIJA METLIKA
ROMIH JERNEJ CELJE
ROMIH KATJA CELJE
ROMIH LANA CELJE
ROMIH MANCA CELJE
ROMIH MLAKAR LIAM BRASLOVČE
ROMIH MLAKAR LUKAS BRASLOVČE
RUŽIČ BORUT JAN BRESTANICA
RUŽIČ GAŠPER BRESTANICA
RUŽIČ PIA MARIE BRESTANICA
SEDEJ GALA MINEJA LJUBLJANA
SELAKOVIĆ ŽAN ČRNOMELJ
SELES EVELIN DOMŽALE
SELES VIKTORIA DOMŽALE
SENICA NEŽA CELJE
SIKUR AURORA KOPER
SIKUR FIONA KOPER
SILVESTRO ETHAN KOPER
SODEC LANA METLIKA
SPASOVIĆ VIJOLA KOZINA
ŠTEFANIČ VITA METLIKA
ŠTEINBERGER ANEJA MAJŠPERK
ŠTRAVS EVA METLIKA
ŠTRAVS LEA METLIKA
ŠTRAVS ŽANA METLIKA
ŠTUMBERGER DAN ZG. POLSKAVA
ŠTUMBERGER JAN ZG. POLSKAVA
ŠTUMBERGER ZARA ZG. POLSKAVA
ŠUMLAK MIHA DRAMLJE
ŠUMNIK MINJA CELJE
ŠUMNIK NEJ CELJE
ŠUMNIK PETJA CELJE
ŠVIGELJ NINA RAKEK
ŠVIGELJ TILEN RAKEK
TESSARI JERCA ČRNOMELJ
TESSARI MATIC ČRNOMELJ
TEŽAK SOFIA ČRNI KAL
TOMŠIČ STAŠ RIBNICA
TREBŠE MARIJA ANKARAN
TROP URŠA PTUJ
TURK ALJAŽ ŠOŠTANJ
TURK HANA ŠOŠTANJ
UDOVIČ LIA STAHOVICA
UDOVIČ NEA STAHOVICA
UDOVIČ TAJ STAHOVICA
UGRENOVIČ LEA ANKARAN
URANKAR LURI CELJE
VIDOVIČ ANA PTUJ
VIDOVIČ EMA PTUJ
VIDOVIČ IVA PTUJ
VIDOVIČ MALEK EVA VIDEM/PTUJ
VODLAN KLARA KAMNIK
VODLAN LANA KAMNIK
VODLAN LUKA KAMNIK
VREŠNJAK NIKA CELJE
VREŠNJAK PIA CELJE
VRHOVEC TINKARA VELIKA LOKA
ZJAČIĆ VESELIČ PIA METLIKA
ZORIČ NIKA MEDVODE
ZORIČ PIKA MEDVODE
ZORIČ ZALA MEDVODE
ŽIST LEA METLIKA
ŽNIDAR DIONNA KAROLINA VOJNIK

 

3. termin - od 10. do 16. julija

ALEŠ NEŽA LJUBLJANA
ALEŠ URBAN LJUBLJANA
AMBROŽIČ GAJA ŠMARJE
AMBROŽIČ NIK ŠMARJE
ANDREJKA NEŽA LUKOVICA
ARBAJTER JAKOB STAHOVICA
ARSOV DOMEN BREZOVICA
BABIČ ZALA LJUBLJANA
BAGO MAJA ZAGREB
BAJC ČRT RADOMLJE
BAJC KLARA LJUBLJANA
BAJC TOMAŽ LJUBLJANA
BALANTIČ LEON STAHOVICA
BALTA UNA KOPER
BERČON BINE DOL PRI LJUBLJANI
BEŠTER JURIJ TRŽIČ
BITENC ALJA ŽABNICA
BITENC INES ŽABNICA
BLAŽEVIČ URBAN KAMNIK
BLAŽIČ ENEI PORTOROŽ
BLAŽIČ GAL MARIBOR
BOGATAJ ZALA KAMNIK
BOGATAJ ŽIVA KAMNIK
BOHL BRINA PTUJ
BOJANOVIĆ STAŠA VRHNIKA
BOLJKA EVA GROSUPLJE
BOLJKA JAKOB JANEZ GROSUPLJE
BORIŠEK TEA ŠMARJE
BREITENBERGER ARON BREZOVICA
BUČAR MIHA SLOV. BISTRICA
CEDILNIK IAN KAMNIK
CEHTE FILIP PODSREDA
CEHTE URBAN PODSREDA
CENTA GAJA KOPER
CVAR ANJA RIBNICA
ČAČIČ BLAŽEK NINA IZOLA
ČERIČ JAKOB SLOV. BISTRICA
ČOPI LIZA KOPER
DE TONI ELEONORA LJUBLJANA
DRAGAR ANA LUKOVICA
DRAGAR MIHA LUKOVICA
DREMELJ JANA JESENICE
DREMELJ TIN JESENICE
DVOJMOČ TIJA ANKARAN
ERJAVEC JAKA LJUBLJANA
ERJAVEC NEJA KOČEVJE
ERJAVEC NEJC LJUBLJANA
ERŽEN NEJ ŠKOCJAN
FRANCA MARK ŠMARJE
FURLANIČ ULA KOZINA
GALE PIA PTUJ
GLAVINA EMI ŠMARJE
GLAVINA JAN ŠMARJE
GLAVINA MAJA KOPER
GORENČIČ MAKS LJUBLJANA
GORJUP KLARA LJUBLJANA
GREGORIČ NIKA KOPER
HLYUDZYK ADELINA GROSUPLJE
HLYUDZYK ROMAN GROSUPLJE
HOČEVAR ELA ŠKOFLJICA
HOČEVAR OSKAR ŠKOFLJICA
HRVATIN ANA KOPER
ILC MANJA RIBNICA
ILC MARK RIBNICA
INTIHAR NAI MARIBOR
JADRIČ GREGOR NOVO MESTO
JANEŽIČ IVAN CELJE
JERMAN ANŽE IVANČNA GORICA
JERMAN GORAZD IVANČNA GORICA
JERMAN INES MAREZIGE
JORDAN CUJNIK LARA NOVO MESTO
JORDAN CUJNIK NIKA NOVO MESTO
JUGOVAC KATJUŠA IZOLA
JUGOVAC LAURA IZOLA
KARIĆ NELLA KOPER
KERN DOMEN STAHOVICA
KLEVA RENE SEČOVLJE
KLINAR ZALA BLEJSKA DOBRAVA
KOLBE TILEN LJUBLJANA
KORPAR MANDIČ TJAŠ DOL
KOSTANJEVEC TAJA KRANJ
KOVAČIČ EVA PTUJ
KOZJEK ŽAK BREZOVICA
KOŽELJ LEA KOPER
KRAJNC EMA LJUBNO
KRALJ JULIJA MAREZIGE
KREGAR MATEVŽ RADOMLJE
KREN ANA MARIBOR
KUHAR NEJC KAMNIK
LEHRMAN MALA LJUBLJANA
LJUBIČ LUNA MARIBOR
LOVŠIN NIKA LJUBLJANA
LOZINŠEK FILIP SLOV. BISTRICA
LOZINŠEK OSKAR SLOV. BISTRICA
LUKAČ ZOJA RADOVLJICA
MARCHESICH FEDERICA ŠMARJE
MARKEŽIČ NAJA ANKARAN
MARN MATEVŽ SODRAŽICA
MESEC ANA KRANJ
MEZEK EVA ANKARAN
MLINARIČ MAX MARIBOR
MLINARIČ NIK MARIBOR
MUJKANOVIĆ NEJA VELENJE
MUSTAR MANCA KRŠKA VAS
NADLUČNIK ANA REČICA
NADLUČNIK DEA LJUBNO
NADLUČNIK NEA LJUBNO
NARDIN MIA KOPER
OBREZA TINKARA RAKEK
OBŠTETAR URBAN ŠMARJE
OLIĆ VAL KOPER
OMČIKUS TAL KOPER
OSTROŠKO INA PTUJ
PALAMARCHUK DMYTRO DOLENJSKE TOPLICE
PANČUR MARJANA KAMNIK
PAPEŽ LANA ŠKOFLJICA
PAPEŽ TIJAN ŠKOFLJICA
PARADIŽ EMMA JANE RAKEK
PARADIŽ LIAM RAKEK
PARADIŽ LUCAS RAKEK
PAVALACHI KAROLINA ŠMARJE
PERKO ZALA RAKEK
PETEK TIA MARIA PTUJ
PLEŠKO AMBROŽ DOL
POLIČ STAŠ DOMŽALE
POREDOŠ ROK LJUBLJANA
PORENTA MAŠA IVANČNA GORICA
PORENTA MATIC IVANČNA GORICA
PRAPROTNIK MAKS VELENJE
PREGELJ JONA IG
PREMRU MARTIN LJUBLJANA
PUCELJ NEŽA LJUBLJANA
RAMLJAK MAJRA LJUBLJANA
RAMLJAK MAK LJUBLJANA
REBERNIK NEMGAR TINKARA LOGATEC
REJA SARA MAREZIGE
RIBAŠ PAVLINA MAREZIGE
RIHTER LEA IZOLA
ROJC NEJA CELJE
ROTAR MIHA ŠKOFLJICA
ROŽMANEC AGATA VRHNIKA
RUNOVC RUBI LJUBLJANA
SABADIN BENJAMIN ŠMARJE
SABADIN TADEJA ŠMARJE
SINTIČ TIJA ŠMARJEŠKE TOPLICE
SINTIČ TILEN ŠMARJEŠKE TOPLICE
SKUBIC KLEMEN GROSUPLJE
STRMOLE LENART GROSUPLJE
STRNAD ALJAŽ ROB
STRNAD FILIP ROB
STRNAD LOVRO ROB
ŠEME LAN GROSUPLJE
ŠEME MAJ GROSUPLJE
ŠEME VID GROSUPLJE
ŠEPEC TINKARA ŠMARJE
ŠKRABL NINA CELJE
ŠTRUC LARISSA VELENJE
ŠTRUKELJ TUŠEK MAKS VISOKO
TAUŠANOVIĆ TIJAN GROSUPLJE
TEKAVEC EMA RIBNICA
TOMŠIČ TEKAVČIČ MARK VELIKE LAŠČE
TOMŠIČ TEKAVČIČ MAŠA VELIKE LAŠČE
TOMŠIČ TEKAVČIČ ŽAK VELIKE LAŠČE
TUMPEJ ANA PTUJ
VIDMAR ALJAŽ NOVO MESTO
VIDMAR ANAMARIJA OTOČEC
VIDMAR JASMINA OTOČEC
VODOPIVEC MOJCEJ KOPER
ZAKRAJŠEK JANEVSKI ELENA VRHNIKA
ŽABKAR MARK STRAŽA

V tem terminu je dodatno zasedenih še 22 mest (Rotary Zagorje).

 

4. termin - od 17. do 23. julija

AMBROŽIČ PRIMOŽ LJUBLJANA
ANDREJEK TAJ LJUBLJANA
ANDREJEK TIM LJUBLJANA
AVSEC MAJ LJUBLJANA
BAHOR GAŠPER IVANČNA GORICA
BEGANOVIĆ DENIS LJUBLJANA
BEGANOVIĆ EMIL LJUBLJANA
BOROJEVIĆ TARA SUHOR
CANK JOŽI DRAMLJE
ČAMPA EVA LJUBLJANA
ČAMPA JURE LJUBLJANA
ČAMPA MANCA VALENTINA LJUBLJANA
ČEŠAREK SIMONA TRBOVLJE
ČUMURDŽIĆ LEA KOZINA
ČURIN ZOYA MARIBOR
DAKS TILEN SEVNICA
DEBELJAK LUNA KOČEVJE
DORIČ ANŽE DRAMLJE
DOUGAN CIGLAR ZALA LJUBLJANA
DRAGAR HANNA DOL
DRAGAR ZOJA DOL
DROZG LARS MARIBOR
FELICIJAN LARA DOBRNA
FERJAN NIK LJUBLJANA
FRANCA MELANI KOPER
FRANK NIKA LUCIJA IZOLA
FURLAN IVONA KOPER
GABRIČ BRONIČ LUNJA LJUBLJANA
GERBEC MANCA LJUBLJANA
GERBEC TINA LJUBLJANA
GERBEC ŽIVA LJUBLJANA
GOLOB PIKA DOL PRI HRASTNIKU
GORC ALJAŽ GROSUPLJE
GORC URBAN GROSUPLJE
GORIŠEK LEON ŠENTJERNEJ
GORIŠEK URŠA ŠENTJERNEJ
GORJANC NEJC LJUBLJANA
GORJANC NIKA LJUBLJANA
GORŠEK ZALA FRANKOLOVO
HENIGMAN LARA GROSUPLJE
HLEBEC ZOJA KATARINA ZAGORJE
HORVAT ALJAŽ ŽUŽEMBERK
HORVAT GABER ŽUŽEMBERK
HRASTAR ALEKS NOVO MESTO
HRASTAR DARJA NOVO MESTO
ILC NAJA DOLENJA VAS
JESENŠEK ZOJA DEKANI
KARNEŽA JURE PTUJSKA GORA
KARNIČNIK IVA ZARJA NOVO MESTO
KARNIČNIK KAJA ZOJA NOVO MESTO
KASTELIC MARK IVANČNA GORICA
KLUN ZARJA RIBNICA
KOCJANČIČ MARTIN KOPER
KOCJANČIČ NIKA DEKANI
KOČAR NINA LJUBLJANA
KOPRIVNIK ALEKSEJ NOVA CERKEV
KORENIČ TIMON ŠMARJEŠKE TOPLICE
KOSEL GAŠPER KAMNIK
KOSEL LENART KAMNIK
KOSEL LUCIJA KAMNIK
KOSELJ ALJAŽ KRKA
KOSELJ NEJC KRKA
KOŠTOMAJ BRINA PTUJ
KOVAČIČ NIK NOVO MESTO
KOZINC ANŽE SEVNICA
KRALJIĆ GAL RIBNICA
KUHAR ANTONIO KOSTANJEVICA
KUHELJ GREGOR LJUBLJANA
KUKANJA MATIAS IZOLA
KUKANJA NIK IZOLA
KUMAR BLAŽ NOTRANJE GORICE
KUMER TALAR LARA PRESERJE
KUPLENIK PIKA PATRICIJA IVANČNA GORICA
KURUZAR PEČNIK ŽIVA IZOLA
KVARTIČ MATIC KRESNICE
LAHAJNER BOR KRANJ
LAHAJNER INJA KRANJ
LAMOVŠEK JERCA LJUBLJANA
LAMOVŠEK MARIJA LJUBLJANA
LAMOVŠEK NADA LJUBLJANA
LAPAJNE ERAZEM LJUBLJANA
LEVIĆ LEO MAREZIGE
LIPEJ MARUŠA SEVNICA
LOMBAR NOVAK KATARINA CERKLJE
LOREDAN ŽAN ŠKOFIJE
MAKOVEC BARBARA LJUBLJANA
MAKOVEC GAŠPER LJUBLJANA
MAKOVEC LOVRO LJUBLJANA
MARIN PIA LJUBLJANA
MARINKOVIĆ LUKA RIBNICA
MAROVT VANESA PREBOLD
MARTINČIČ ANŽE NOVO MESTO
MATIĆ FILIP PORTOROŽ
MATUŠ MAKS LJUBLJANA
MEDIC LUKA NOVO MESTO
MEHLE MAX IZOLA
MELE JOŠT CERKNICA
MIŠMAŠ GAŠPER DVOR
MIŠMAŠ TILEN DVOR
MOČAN IVA SEVNICA
MOROZ LANA HOTEDRŠICA
MOŽINA BARBARA IVANČNA GORICA
MOŽINA PETER IVANČNA GORICA
MUJKIĆ DIN LJUBLJANA
MURKO MARTIN LJUBLJANA
MURKO NEJA LJUBLJANA
NAGLIČ LARA ŠKOFJA LOKA
NIKOLIČ INJA LJUBLJANA
NOVAK KARLINA LJUBLJANA
NOVAK LENART LJUBLJANA
OBLAK AJDA VRHNIKA
OBLAK MANCA VRHNIKA
ORAŽEM STAŠ RIBNICA
OSTANEK LAN DOBROVA
OSTANEK TIM DOBROVA
OSTANEK ZALA DOBROVA
PAHOR KEVIN ŠMARJE
PAVLETIČ RENE DEKANI
PEČEK NADJA LJUBLJANA
PETAUER LOVRO CELJE
PETERLIN TEJA CERKLJE
PODBREGAR ISABELLA TRBOVLJE
PODBREGAR LARS TRBOVLJE
PONIKVAR LUCIJA LJUBLJANA
POROČNIK MANCA KOPER
POROČNIK ŽIGA KOPER
POŽAR AJDA VRHNIKA
PUGELJ NADJA KOČEVJE
PUGELJ VANJA KOČEVJE
RADINOVIČ LEA KOPER
RESNIK LOVREK JAKA SEVNICA
RESNIK LOVREK LUKA SEVNICA
RIHTER LARS CELJE
RKMAN DUŠAN CELJE
ROJEC LEON IVANČNA GORICA
ROŠKAR EMA CELJE
ROŠKAR URH CELJE
ROZMAN JAN LJUBLJANA
SAGADIN ANGLEITNER MARK HOČE
SAKSIDA KIMI IRSKA
SCHROLL ARTHUR OSKAR LJUBLJANA
SCHROLL BORUT FILIP LJUBLJANA
SINUR ENEJ ŠKOCJAN
SIVIĆ MELISSA SEŽANA
SLAPNIK TITO LJUBLJANA
STANIČ KAJA LJUBLJANA
STROHSACK KARIN LJUBLJANA
STRUNA GAŠPER IVANČNA GORICA
STRUNA LUCIJA IVANČNA GORICA
ŠARMAN JAKA SLOVENSKA BISTRICA
ŠČUKA LUKA KOPER
ŠEGA JAKOPIN LUCIJA GRAHOVO
ŠIROVNIK ALJA PTUJ
ŠIŠKO IVA NOVO MESTO
ŠKERGET ALEX TRBOVLJE
ŠRAMEL MARKOVIČ LIA KOPER
ŠTAGOJ BOR SMLEDNIK
ŠTAGOJ LANA SMLEDNIK
ŠTAGOJ VID SMLEDNIK
ŠTRAVS LEON LJUBLJANA
ŠVERC MANCA MISLINJA
URATNIK URH BRASLOVČE
VAJGEL MIA KOPER
VARŠIČ VITA DOMŽALE
VIRŠEK NEJC TURJAK
VIRŠEK TEVŽ TURJAK
TAMŠE TJAN POLZELA
TAMŠE ZARA POLZELA
TOMIĆ ALEKSANDER MARIBOR
TURČINOVIČ KLEMEN POBEGI
TURČINOVIČ TEO POBEGI
VERBIČ GAL VELIKA LOKA
ZALAR AJDA VRHNIKA
ZALETELJ MATEJ ŽUŽEMBERK
ZALETELJ ŽAN ŽUŽEMBERK
ZELIČ JERNEJA SEVNICA
ZIDAR LANA TURJAK
ZUPANČIČ PETRA IVANČNA GORICA
ZUPANČIČ TIM IVANČNA GORICA
ŽGUR TIM PREBOLD
ŽITNIK ERIK KRANJ
ŽMUC TAJA GROSUPLJE

 

5. termin - od 24. do 30. julija

ARKO ALJA MARIBOR
ARKO MATEVŽ IVANČNA GORICA
AŽMAN RENEJA PRESERJE
BAČANI SVIT ALEKSANDER LJUBLJANA
BARTOLJ ŠPELA MIRNA
BAVČAR ERIK DWIGHT LJUBLJANA
BENEDIK MARKOVIČ ERIKA KRANJ
BENEDIK MARKOVIČ JULIJA KRANJ
BENEDIK MARKOVIČ JURIJ KRANJ
BERCE BOR LJUBLJANA
BERTOK BRINA KOPER
BERTOK EVA KOPER
BEZJAK JAKA GAL KAMNICA
BEZJAK NEJC KAMNICA
BLAGUS BASARIĆ MAŠA RADOMLJE
BLAGUS BASARIĆ PATRICK RADOMLJE
BOGATEC MONIKA TRST
BREŽNIK TIA NOVA CERKEV
BRNOT ŽAN DOMŽALE
CORL TINE KOČEVJE
CVETKO DAŠA OREHOVA VAS
ČERNE AIŠA URŠNA SELA
ČERNE TIAN URŠNA SELA
DANYLIUK YULIANA PORTOROŽ
DOBOVIČNIK LARA NOVO MESTO
FANTINIČ TEJA KOPER
FEJZIČ HANA NOVO MESTO
FELICIJAN ALJA CELJE
FINK ANŽE VELIKE LAŠČE
FINK MANCA VELIKE LAŠČE
GERŽINA ELA MARIBOR
GARTNER ALEŠ KRIŽEVCI
GOLE LUKA ŠENTRUPERT
GOLE ZARA ŠENTRUPERT
GORENC VITJAN LJUBLJANA
GORENČIČ SAŠKA ŽUŽEMBERK
HAJDINJAK JUNA GROSUPLJE
HAUPTMAN KATARINA MARIBOR
HREN MANCA ŠMARJEŠKE TOPLICE
HREN MARTIN ŠMARJEŠKE TOPLICE
HUKIĆ ELSINA MARIBOR
IVKOVIČ EMA ANKARAN
JANČIČ TAJA CELJE
JARC JAN TREBNJE
JARC TIM TREBNJE
JAVORŠEK ŠPELA OREHOVA VAS
JERAŠA FILIP LJUBLJANA
JESENKO MATEJ LJUBLJANA
JEVŠEK MINEA MARIBOR
JOVIČIČ BOJAN LJUBLJANA
KASTELIC ERIK IVANČNA GORICA
KAVŠEK NIKA NOVO MESTO
KERŠIČ AMADEJA TRŽIČ
KERŽAN JULIJA TREBNJE
KERŽAN LOVRO TREBNJE
KERŽAN URH TREBNJE
KLADOŠEK JAKA KRESNICE
KLANČAR ČAS ZALA LJUBLJANA
KOCJANČIČ ANITA KOPER
KOCJANČIČ GREGOR KOPER
KOCJANČIČ KATARINA KOPER
KOCJANČIČ NIKA KOPER
KORENJAK ČRT ŠKOFJA VAS
KOREZ NUŠA CIRKOVCE
KOROŠEC SANA CELJE
KORPAR EMA TREBNJE
KOS ENEJ ŠENTRUPERT
KOŠIR REBEKA KRANJ
KOTNIK SIMON LJUBLJANA
KOVAČ NAJA TIŠINA
KOVAČIČ ŽAN TABOR
KRAJNC GAŠPER VOJNIK
KRAJNC NEŽA VOJNIK
KRAJNC ŠPELA VOJNIK
KRAMAR LARA PTUJ
KREN TIJA STRAŽA
KRIVEC AJDA CELJE
KRIŽANIĆ TIM DOBOVA
KRIŽANIĆ ŽIGA DOBOVA
KRŠTINC AJDA MIRNA
KRŠTINC ANJA MIRNA
KUSELJ ANA ŠENTRUPERT
LAH KONDA ENJA NOVO MESTO
LEBURIĆ TINA CELJE
LESKOVEC NEŽA MIRNA
LUJANAC JAN ŠENTJUR
LUJANAC TIM ŠENTJUR
MALOVRH BLAŽ GROSUPLJE
MALOVRH VENO GROSUPLJE
MERGOLE ROK STUDENEC
METELKO ANEJ SEVNICA
METELKO TIJA TREBNJE
MIKETIČ BORNA ŠKOFLJICA
MIKSIĆ VERONIKA MARIBOR
MOJŠKERC NEŽA SLOVENJ GRADEC
MOŽINA BASTJAN KOPER
MURK ŽAN TAI VIŠNJA GORA
NABERNIK SARA SLOVENJ GRADEC
NOVAK ANA DIVAČA
NOVAK PIA DIVAČA
NOVAK PINA ŠENTVID
OMAHEN HANA ŠENTVID
OSOLNIK JERNEJ STRAŽA
OVEN MATEVŽ MIRNA
PAVZIN EVA NINA NOVA GORICA
PAVZIN MARK MATEJ NOVA GORICA
PEČNIK EVA VELIKE LAŠČE
PEČNIK PETER VELIKE LAŠČE
PEROVŠEK ROŽLE LJUBLJANA
PETRIČ ŽIGA LJUBLJANA
PILETIČ MIA ŽUŽEMBERK
PLEVNIK NEJA OREHOVA VAS
POGELŠEK KATARINA ZOJA KOČEVJE
POGELŠEK LEV TIT KOČEVJE
PRIJATELJ ŽAN ŽUŽEMBERK
PROSENC LARA CELJE
PROSINEČKI ANJA NOVO MESTO
PROSINEČKI MIJA NOVO MESTO
PUCELJ MAJA ŽUŽEMBERK
PULKO LEA TJAŠA PTUJ
PULKO PIA MARUŠA PTUJ
RAJAR HANA MIRNA
RAKOVEC ZALA KRANJ
RAMPRE ALJAŽ BRASLOVČE
RAMPRE INJA BRASLOVČE
RAMŠAK ZALA CELJE
RATOŠA MILHARČIČ EMI POSTOJNA
RATOŠA MILHARČIČ NIKKI POSTOJNA
RATOŠA MILHARČIČ SILVI POSTOJNA
RATOŠA RIGLER MIA LJUBLJANA
RAUTER EMA HOČE
RESNIK TARA KRKA
ROBIČ ALJAŽ BRESTERNICA
ROBIDA EVA KOČEVJE
ROBIDA ULA KOČEVJE
SINTIČ KAJA BRUSNICE
SINTIČ LARISA BRUSNICE
SINTIČ LAURA BRUSNICE
SKERBIŠ JAKOB VREMSKI BRITOF
SLADIČ MANCA MIRNA
SMREČNIK META ŠKOFLJICA
SMREČNIK POLONA ŠKOFLJICA
STUNKOVIĆ SVEN DOBOVA
SUHADOLC MATEJ LJUBLJANA
ŠAFAR LOTTI NOVO MESTO
ŠERCER JUŠ LJUBLJANA
ŠIBLI FIN CELJE
ŠIBLI LIAM CELJE
ŠMID SARA STARŠE
ŠPEGELJ JERNEJ BRASLOVČE
ŠTADER ELIZA JULIJA KOPER
ŠTAMCAR FILIP LJUBLJANA
ŠTANTE VALENTINA NOVA CERKEV
ŠTEFANIČ ALJA POBEGI
ŠUBIC HANA LJUBLJANA
ŠUBIC JURJAVČIČ GAJA IDRIJA
ŠUBIC JURJAVČIČ GAL IDRIJA
ŠUŠTARIČ ŽAN NOVO MESTO
TEGELJ TIM IG
TEGELJ TOM IG
TOMAŽIN AJDA MEDVODE
TONIN TIMOTEJ LJUBLJANA
TOŠ EVA PTUJ
TRAMPUS NINA TRST
TURK ČUTURIĆ MONIKA MEDVODE
TURK ČUTURIĆ STAŠ MEDVODE
VELOV NIK KRANJ
VIDMAR LAN GROSUPLJE
VIDMAR VID GROSUPLJE
VOLAVŠEK EMA ŠKOFLJICA
VOZELJ AJDA ŠENTJANŽ
VRAČKO ULA LJUBLJANA
ZAKRAJŠEK KLARA VELIKE LAŠČE
ZAKRAJŠEK PETRA VELIKE LAŠČE
ZAVADLAV EMIL VID MENGEŠ
ZEČIČ LUCIJA LAS PALMAS
ZIRALDO LUKA KOPER
ZUPANČIČ ANDRAŽ NOVO MESTO
ZUPANČIČ JAKA MOKRONOG
ŽERJAL ALIN KOPER
ŽUPEC ANŽE IG
ŽUPEC MATIC IG
ŽURGA ERIK LJUBLJANA
ŽURGA KAJA LJUBLJANA
ŽURGA ZOJA CERKNICA

 

6. termin - od 31. julija do 6. avgusta

7. termin - od  7. do 13. avgusta 

8. termin - od 14. do 20. avgusta

9. termin - od 21. do 27. avgusta

 

Avtor:DPM