2017-URNIK VESELIH ANGLEŠKIH POČITNIC

NEDELJA

16.00 – 17.00 prihod udeležencev tabora in prijava, avtomobili ostanejo na našem parkirišču ob šoli

17.05 – OTVORITEV TABORA, nagovor upravnika

17.30 – objem otrok in odhod staršev

17.45 – namestitev otrok v taborne hišice in “hotel” za najmlajše

            (otroci se po željah vsedejo skupaj in tako bodo tudi stanovali)

18.15 – sestavljanje skupin otrok po starosti

19.00 – večerja (hrano nam pripravljajo kuharji hotelov Krka Zdravilišča Dolenjske Toplice)

19.45 – mentor se predstavi, spoznavanje otrok v skupini, določitev prižigalca ognja...  

21.00 – predstavitev skupin v amfiteatru

21.45 - SLOVESNI PRIŽIG TABORNEGA OGNJA OB PETJU

22.15 – umivanje in spanje

23.00 – popolna tišina

 

PONEDELJEK

7.45 – vstajanje, umivanje, pospravljanje bivalnih prostorov

8.15 – dobimo se v amfiteatru, razgibajmo telo ob glasbi

8.30 – zajtrk

9.15SEDEM SKUPIN GRE NA KOPANJE V BAZEN BALNEA, (zbor v amfiteatru)

10.00 - ostali otroci ANGLEŠKE DELAVNICE: Modri planet – moj dom

11.00 – malica

12.15 – učimo se taborne pesmarice

13.00 – kosilo

13.15-15.00 - organiziran prosti čas

14.00 – sedem skupin gre na BAZEN BALNEA,

15.00 -  ostali otroci: angleške delavnice po programu kot dopoldne

17.00 – malica

18.30 - družabne igre v angleškem jeziku

19.00 – vrtenje kolesa sreče - večerja

19.30 – 20.00 - organiziran prosti čas

20.00 – ČARODEJ TONI s predstavo Minioni v šoli

21.00 –  plesna delavnica

21.30 -  PLES za najmlajše v taborni diskoteki

21.40 – PLES  za starejše

21.40 – pravljice, lutke za najmlajše

22.30 – sladke sanje/sweet dreams

 

TOREK

7.45 – vstajanje, umivanje, pospravljanje bivalnih prostorov

8.15 – dobimo se  v amfiteatru, aerobika za otroke

8.30 – zajtrk

10.00 – ŽIVLJENJE NA ZEMLJI - delo v zvezku...

11.00 – malica

13.00 – kosilo

13.15-14.30 - organiziran prosti čas

14.30 – ZDRAVO POPOLDNE - 14 skupin po 14 minut izmenično sodeluje in tekmuje

            na vsaki od 14 delovnih točk: peka palačink, kuhanje zeliščnega čaja, ježa konj, joga,

            masaža, zapomnimo si skrite predmete, reševanje kviza, pobiranje predmetov z

            zavezanimi očmi, pevska delavnica, prva pomoč, spirometer, zidanje obzidja iz

            kock, angleška delavnica, metanje kocke velikanke, vrtenje kolesa sreče,

            tekmovanje za najvišjo in najtežjo skupino, postavljanje tabornega ognja

17.00 – malica

18.00 – skupinsko FOTOGRAFIRANJE

19.00 – večerja

19.30 – 20.00 - organiziran prosti čas

20.15 –  Svet 24 kur na Taboru Mojca zanimive in šaljive novice s tabora v

             angleškem jeziku

20.30 – TOMBOLA, PALAČINKA PARTY

22.30 – lahko noč, prijatelji / good night my friend's 

 

SREDA

7.45 – vstajanje, umivanje, pospravljanje bivalnih prostorov

8.15 – dobimo se  v amfiteatru, otroška joga

8.30 – zajtrk

10.00 –PRIHODNOST NAŠE ZEMLJEpisanje razglednic za starše, pisanje

           člankov za Mojcakrac, delo  v zvezku

11.00 – malica

13.00 – kosilo

13.15-14.30 - organiziran prosti čas

14.30 – ŠPORTNO POPOLDNE - ekipe po 14 minut uživajo na 14 zabavnih

            delavnicah: lokostrelstvo, ježa konj, vožnja baggy avtomobilov, spust po jeklenici,

            skakanje po trampolinu, tek v vreči velikanki, najdaljši skok, poligon s skiroji, met

            na koš, strel na gol, žoga velikanka, podiraje lončkov, plesna delavnica, mini golf,

            iskanje zaklada, met obročkov, vožnja s traktorčkom, orientacija

17.00 – malica

17.15 – nadaljevanje športnega popoldneva, izbira najtrampolinista

19.00 – večerja

19.15 – 20.00 - organiziran prosti čas

20.15 - Svet 24 kur

20.15 – TABORNI TALENT, GOST,  LETNI KINO

22.30 – lahko noč in lepe sanje / good night and sweet dreams

 

ČETRTEK

7.45 - vstajanje, umivanje, pospravljanje bivalnih prostorov

8.15 – dobimo se  v amfiteatru, jutranje plesno gibanje v parih

8.30 – zajtrk

9.15 – sedem skupin gre na BAZEN BALNEA,

10.00 - S KANUJI PO KRKI, pohod do reke Krke (800 m), angleške delavnice: delo v

            zvezku

11.00 – malica

13.00 – kosilo

13.15-15.00 - organiziran prosti čas

14.00 – sedem skupin gre na BAZEN BALNEA, ostali četrtkove teme in s KANUJI PO

               KRKI

17.00 – malica

18.30 – družabne igre v angleškem jeziku

19.00 – večerja

19.15 – 20.00 - organiziran prosti čas

20.15 –– Svet 24 kur

20.30 – ZMENKARIJE PRI POLNI LUNI

21.30 – ples

23.00 – lahko noč / good night

 

PETEK

7.50 – vstajanje, umivanje, pospravljanje bivalnih prostorov

8.15 – dobimo se  v amfiteatru, rekreacija  v naravi

8.30 – zajtrk

9.15 – vse skupine gredo na BAZEN BALNEE v sončnem vremenu

11.00 – malica

13.30 – kosilo

14.00-15.00 - organiziran prosti čas

             - WATERSESSION (v toplem vremenu)

16.00 – TABORNA HIŠA STRAHOV - samo za otroke, ki si to želijo

17.00 – malica

             finale med dvema ognjema, vlečenje vrvi

18.00 – KVIZ – Kaj smo se naučili o našem modrem planetu? in vprašalnik,

             kako vam je bilo všeč v taboru

19.00 – PIKNIK VESELICA Z VEČERJO IN PLESOM

19.15 – 20.15 - organiziran prosti čas – VEČER POD MASKO

20.50 – ZABAVA S PLESOM V MASKAH             

23.00 – good night

 

SOBOTA

7.50 – vstajanje, umivanje, pospravljanje prtljage

8.30 – zajtrk in malica za na pot

9.00 – dobimo se v amfiteatru, vaja za zaključno prireditev

11.00 – ZAKLJUČNA PRIREDITEV ZA STARŠE

12.00 - otroci se vračajo na domove

 

 

Avtor:DPM